Counter Strike [CS] 1.6 Zombie Mod


ZM Zombie 1 model. Unlim Ammo. Parachute
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Главный раздел » Пожелания/предложения по игре » Предложения и пожелания модификаций зомби мода
Предложения и пожелания модификаций зомби мода
HtojaДата: Пятница, 15.06.2012, 03:00 | Сообщение # 1
Глобальный Предиктор
Группа: Администраторы
Сообщений: 69
Репутация: 1
Статус: Offline
Если вы считаете что некоторые изменения в самом моде(напр. параметры зомби, осветление, дополнительные нужные плагины и т.п.) заслуживают внимая, то высказывайте свое мнение здесь.
Но учтите что нарушать правило данного сервера "ничего лишнего" я не намерен, а также кардинальных изменений сути игры и добавления 100500 непонятных плагинов не будет!
Интересует именно небольшие поправки, добавки для создание более динамичной, интересной увлекательной игры.
 
Markos_YuRaДата: Среда, 29.08.2012, 13:39 | Сообщение # 11
Лейтенант
Группа: Server Admin
Сообщений: 33
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (Htoja)
4. А я ні) Ну та я навіть себе пам'ятаю, коли вперше зайшов на ці ЗМ, довго роздуплявся як літати. І то ти мені ще все пояснював) Зараз багато хто навіть не може прочитати при вході на сервер як парашут відкрити і бігає пару раундів і харить всіх - як літати, як літати. А ти хочеш ще платним його зробити. Я зауважив що наше суспільство рухається в сторону деградації, і їм подавай все готове - навіть купувати зброю через стандартне B не можуть деякі. Напевно це для них як приниження)

Ахахх...
Тоді ще одна пропозиція - зроби на сервері рекламу форуму.Тобто , щоб час від часу знузу в повідомленнях вискакувала адреса сайту
 
HtojaДата: Среда, 29.08.2012, 21:02 | Сообщение # 12
Глобальный Предиктор
Группа: Администраторы
Сообщений: 69
Репутация: 1
Статус: Offline
Зроблю, в планах якраз є ротація різних повідомлень в чаті зеленим кольором час від часу.
Хоча в принципі і зараз при заході на сервер появляється motd-вікно з коротким описом, командами для чату, правилами і ссилками. Давніше це були просто картинки, а зараз веб-сайт, тобто якщо зверху в меню клікнути на ссилки то відкриється відповідний адрес, тобто майже повноцінний браузер.
 
Markos_YuRaДата: Среда, 29.08.2012, 21:08 | Сообщение # 13
Лейтенант
Группа: Server Admin
Сообщений: 33
Репутация: 1
Статус: Offline
Зараз дуже світло, що ти зробив?
Тепер покупка дуже довга - десь пів раунду, це забагато
 
SokilДата: Среда, 29.08.2012, 23:24 | Сообщение # 14
Рядовой
Группа: Server Admin
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Я підтримую Markosa в тому що потрібно забрати "скорострілки", адже люди з такою зброєю мають дуже велику перевагу над зомбі!
Голосування за зміну мапи ,на мою думку, кращим було стандартним!
І з покупкою парашуту якось було цікавіше smile
 
RomanYuRa=(LVIV)Дата: Среда, 29.08.2012, 23:49 | Сообщение # 15
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
ПІДТРИМУЮ:

1.забрати снайперську гвинтівку під назвою "сокорстрелка" так як це надає величезну перевагу людям!

2.забрати заморожування під час голосування за іншу мапу!

3.покупка парашуту!
 
HtojaДата: Четверг, 30.08.2012, 00:13 | Сообщение # 16
Глобальный Предиктор
Группа: Администраторы
Сообщений: 69
Репутация: 1
Статус: Offline
1. Ладно забрав вже ті скорострелки, подивимося що з того вийде. Але ви таке ніби змовились(ніби я не знаю що ви однієї місцевості :D). Шкода що ви не зауважуєте моїх повідомлень, де я написав, що ні скорострелка, ні ще якась херня не дає великої переваги людям в середньому(крім деяких мап - 2,3, і то думаю діло не в ній). На решті ж в середньому ЗМ перемагають. Хоча я вже маю вирішення цієї проблеми, але не маю ще часу все реалізувати. Хоча з іншого боку я не прихильник забороняти кучу предметів, можливо краще в майбутньому буде зменшити її силу або ціну. Або зробити меню.

2. Цього міняти не буду. В цьому вся і суть - час на голосування, а не на гру, тому щоб зібрати більший % голосів, при чому правильних і обдуманих, якраз і створена заморозка+затемнення. Проблему, про яку писав Марко, я планую вирішити рестартом раунда. І до речі коли назбирується потрібна к-ість rtv (зараз це 50% гравців), то раунд стає автоматично останній і пишеться про це, бо може дехто не зауважив. В попередньому плагіні так не було, та і взагалі він був глючений. А цей крім того що ви бачити вирішує багато інших проблем, наприклад, карти виводяться на голосування відповідно до їх рейтингу, к-ості гравців, дня тижня. Тобто можна зробити так що коли серв пустий, переключається на популярні карти і т.д. все це задається в файлі конфігурації, який я також ще не налаштував дуже детально.

3. Про парашут читай вище.


Сообщение отредактировал Htoja - Понедельник, 03.09.2012, 01:52
 
HtojaДата: Воскресенье, 02.09.2012, 22:11 | Сообщение # 17
Глобальный Предиктор
Группа: Администраторы
Сообщений: 69
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (Markos_YuRa)
Зараз дуже світло, що ти зробив?

Я вже писав про це. Дехто казав що занадто темно, наприклад, Роман Юра. Я потім на ноуті дивився, дійсно темнувато було бо екран там трохи інший, тому зробив світліше. Блін, зроби так, засвітло, зроби так, затемно, і зараз знов засвітло кажите)
Quote (Markos_YuRa)
Тепер покупка дуже довга - десь пів раунду, це забагато

Це лише тест)

А про баг з пропаданням моделі вже все відомо, скоро постараюсь виправити. Насправді це відомий баг з просіданням або взлітанням моделі, а в трубі, наприклад, моделі вже не видно, тому здається що невидимка.
 
Mr_BlackДата: Среда, 05.09.2012, 17:30 | Сообщение # 18
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
Было бы не плохо пофиксить скайбокс, ибо нынешний смотрится просто ужасно:
http://s2.hostingkartinok.com/uploads/images/2012/09/4933752d73e776f0db98f9baff3629e4.jpg
На мой взгляд скайбокс "cx" (de_chateau и de_piranesi) отлично подошел бы. Вряд ли кто-нибудь сейчас вспомнит как выглядит небо de_piranesi, по-этому вот развертка данного скайбокса:
http://s1.hostingkartinok.com/uploads/images/2012/09/c02fee99853cec9324b548b472d58605.jpg

Добавлено (05.09.2012, 17:30)
---------------------------------------------
Почему запрещена покупка флэшки? Ведь зомби передвигаются быстрее людей, следовательно на открытых пространствах у зм имеется довольно таки большое преимущество. Возможность ослепить зм, пусть и не надолго, сведет на нет тот небольшой дисбаланс который имеется в данный момент.
Благодарю за внимание.


Сообщение отредактировал Mr_Black - Среда, 05.09.2012, 17:32
 
Markos_YuRaДата: Четверг, 06.09.2012, 12:10 | Сообщение # 19
Лейтенант
Группа: Server Admin
Сообщений: 33
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (Mr_Black)
Почему запрещена покупка флэшки? Ведь зомби передвигаются быстрее людей, следовательно на открытых пространствах у зм имеется довольно таки большое преимущество. Возможность ослепить зм, пусть и не надолго, сведет на нет тот небольшой дисбаланс который имеется в данный момент. Благодарю за внимание.

Флешки були , але з часом ними почали зловживати.Тобто людина , яка була зараженою , на початку раунду закидувала всіх флешками , і поки всі осліплені , то зомбі встигав всіх заразити.Також є багато не командних гравців , які засліплють своїх.
 
HtojaДата: Пятница, 07.09.2012, 02:23 | Сообщение # 20
Глобальный Предиктор
Группа: Администраторы
Сообщений: 69
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (Markos_YuRa)
Також є багато не командних гравців , які засліплють своїх.


Тут часто буває важко так кинути, щоб себе не засліпити, а коли дофіга народу, то я взагалі мовчу)

Також колись був варіант залишити осліплення тільки для зм, тим самим виключивши можливість користатися цим на початку раунду, але неважко здогадатись що це скоріш за все принесло би величезну перевагу людям, враховуючи що флешок кожен може купити аж по 2.
 
Форум » Главный раздел » Пожелания/предложения по игре » Предложения и пожелания модификаций зомби мода
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:

Copyright CS ZOMBIE © 2024